Sıra Dışı Matematik Özel Dersleri

Matematik dersleri, her öğrencinin hayatında önemli bir yer tutar. Öğrencilerimizin matematik sevgisini geliştirmeyi ve bu dersi daha kolay anlamalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Matematik takviyesi için

Matematik kavramlarını anlamak veya problem çözmek konusunda zorluk çeken, matematiksel temelleri zayıf olan, öğrenme tarzları okulda öğretilen yöntemlere uymayan öğrenciler için takviye özel dersler ile öğrencilerimizin matematik başarısını artırıyoruz.

Daha yüksek başarı için

Matematikte daha yüksek bir başarı hedefi olan, matematikte en yüksek notları almayı hedefleyen, matematik olimpiyatlarına katılmak isteyen veya matematik alanında kariyer yapmak gibi hedeflere sahip olan öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.

İlkokuldan üniversiteye

İlkokul öğretmenlerinden üniversitede ders veren öğretim görevlilerine kadar geniş bir eğitmen ekibimiz var. Bu sayede ilkokul matematik derslerinden üniversite seviyesindeki matematik eğitimlerine kadar her seviyede eğitim verebiliyoruz.

Matematik özel dersler

Matematik, her öğrencinin öğrenme tarzına uygun bir şekilde anlatılmalıdır. Biz, öğrencilerimizin güçlü yanlarını ortaya çıkarmak ve zayıf noktalarını güçlendirmek için bireysel öğrenme planları oluşturuyoruz. Deneyimli ve uzman öğretmen kadromuz, öğrencilere konuları anlamaları ve özgüvenle sınavlara hazırlanmaları konusunda yardımcı olacak.

Fiyatlar

1-7. Sınıf

Bir ders için

₺450

LGS Hazırlık

Bir ders için

₺600

9-11. Sınıf

Bir ders için

₺675

YKS Hazırlık

Bir ders için

₺675

Olimpiyatlara Hazırlık

Bir ders için

₺750

Üniversite Dersleri

Bir ders için

₺750

*Çevrim içi haftada en az iki ders fiyatlarıdır, yüz yüze dersler bölgeye göre değişebilir.

Başarı yolculuğunuza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Matematik özel derslerimizle ilgili sorularınızı veya randevu taleplerinizi bize iletmek için iletişim formumuzu kullanabilir, doğrudan e-posta veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta

siradisimatematik2023@gmail.com

Whatsapp

0531 621 5454